MM Stoica a sarit la gatul lui Cristi Borcea

Conform unor surse citate de Gazeta Sporturilor in pauza partidei Unirea Urziceni - Dinamo managerul general al formatiei gazda MM Stoica ar fi avut o altercatie la tribuna oficiala cu Cristi Borcea. In minutul 40 al partidei dintre Unirea Urziceni si Dinamo, la scorul de 0-0, Ricardo Gomez a avut o intrare foarte dura la Gabriel Bostina, lovindu-l pe acesta cu talpa in zona gatului. Arbitrul Istvan Kovacs i-a acordat direct cartonasul rosu jucatorului Unirii, moment in care banca tehnica a ialomitenilor a inceput sa protesteze vehement. Presedintele Unirii Urziceni, Mihai Stoica a fost eliminat de arbitrul partidei, dupa ce a sutat o minge in directia bancii dinamoviste. La iesirea de pe teren Mihai Stoica s-a uitat spre tribuna oficiala, aducand injurii presedintelui executiv al dinamovistilor Cristian Borcea. Apoi acesta a mers la tribuna oficiala unde a intrat in loja lui Cristian Borcea, iar cei doi s-au lovit reciproc. Conform acelorasi surse celelalte persoane din loja au sarit pentru a-l calma pe fostul oficial al Stelei. Pentru cele mai importante stiri ale zilei aboneaza-te la Newsletter-ul de stiri generale Acasa.ro