#italia #fotbal #chivu

Chivu risca sa piarda primul loc in Italia

Internazionale Milano risca sa piarda titlul dupa ce a obtinut decat o remiza in deplasarea de la Fiorentina, scor 2-2. Golurile echipei lui Jose Mourinho au fost reusite de Diego Milito (74) si Samuel class ="xirtireh" href="//www.acasa.ro/eto-o" title=" class ="xirtireh" href="//www.acasa.ro/eto-o" title="eto'o">eto'o ">Eto'o (81), in timp ce pentru gazde au marcat Keirrison (10) si Krlodrup (82).

Cristi Chivu a fost pe teren decat in prima repriza, fiind inlocuit la pauza cu Balotelli . El a primit un cartonas galben si este suspendat pentru meciul cu Juventus de saptamana viitoare.