Nick de la N&D revine pe piaţa muzicală, alături de noua sa descoperire Mihaela, „o voce tare, cu un timbru special. O tipă care are cunoştinţe muzicale“, după cum ne-a catalogat-o cercelatul şi inelatul fondator al trupei. Încantat de noua sa colegă, şi foarte motivat de postura în care se află de cateva luni, cea de tătic, Nick a tras o piesă nouă şi-a mai deschis un studiou de înregistrări. Piesă va fi inclusă pe un remake care va conţine cele mai tari hituri N&D, reimprimate alături de Mihaela.
„Piesa o să o ascultaţi în vară, pe plajă, însă pe Mihaela nu ştiu cand o să o vedeţI, fiindcă ea locuieşte şi în Germania. Cred că voi fi nevoit să fac clip-ul în aeroport, pentru că ea este mai mult pe drumuri“, precizează Nick. Chiar dacă în prezent lucrează la noul său album, Nick îşi face timp şi pentru alte proiecte muzicale, în studioul lui înregistra nd trei trupe. (continuarea in Atac )
Lindsay Lohan are din nou probleme cu legea. Angajata de la centrul de dezintoxicare pe care a atacat-o in urma cu cateva luni o da in judecata. Femeia sustine ca Lindsay a ranit-o si vrea cel putin 1 milion de dolari despagubiri. citeste mai departe »
Kristen Stewart a simtit o legatura emotionala puternica cu Bella, personajul pe care il joaca in "Saga Amurg: Zori de Zi Partea 1", atunci cand a jucat scenele in care era insarcinata.
citeste mai departe »
Eva Longoria munceste de zor pentru a invata cum sa danseze sexy cu o bara de striptease. Actrita nu a fost pasionata de dansurile sexy in plan personal, dar acum este vorba de o sarcina de serviciu. citeste mai departe »