Fosta „bombonică” Giulia se dovedeşte o fată extrem de curajoasă. Sau, mă rog, măcar de ace nu-i este teamă. Ba dimpotrivă, vedeta a făcut o pasiune nebună pentru tatuaje . În fiecare an de ziua ei, spre disperarea iubitului, Giulia îşi face cadou un tatuaj .
Costin Manea speră ca acest an să fie ultimul în povestea cu tatuajele, dezvăluie realizatorii emisiunii VDTV, transmisă de Antena 3. El o place pe Giulia şi fără inscripţionări pe diverse părţi ale trupului, care o fac să semene cu un panou de afişaj. Dar Costin nu are cum să o influenţeze decisiv. El este vinovat pentru mania cantăreţei, pentru că a dus-o la cabinetul al cărui patron este fotbalistul Marius Niculaie. Fetei i-a plăcut atat de mult cum lucrează băieţii de acolo, încat revine în fiecare an.
Încă o vizită la cabinet, încă o alegere de model. Giulia e destul de pretenţioasă, dar angajaţii de la firma lui Marius Niculaie îi cunosc deja dorinţele. Vedeta studiază de fiecare dată oferta şi întotdeauna e mulţumită de alegerea făcută. Singura problemă e că trebuie să indure micul supliciu pe un scaun ca de dentist . Şi fiecare tatuaj îi produce ceva dureri.
Răspunzător de chinurile ei este, în mod indirect, chiar iubitul. „Costin m-a adus aici prima oară”, a mărturisit Giulia, încercand să îl facă pe fiul lui Nae Manea să se simtă vinovat. Sau să insinueze că se „împodobeşte” din dragoste pentru el.
În noiembrie, solista îşi va serba din nou ziua. Tot prin executarea unui tatuaj. Deşi băieţii lucrează delicat şi ştie că se iau toate măsurile de precauţie, Giuliei îi este mereu puţin teamă. Şi încearcă să ascundă durerea, rămanand mereu zambitoare. Dar mereu pleacă satisfăcută de rezultat. Şi întotdeauna îşi promite să se potolească. Dar nu e doar vedetă, ci şi femeie. Şi nu se poate abţine...
Lindsay Lohan are din nou probleme cu legea. Angajata de la centrul de dezintoxicare pe care a atacat-o in urma cu cateva luni o da in judecata. Femeia sustine ca Lindsay a ranit-o si vrea cel putin 1 milion de dolari despagubiri. citeste mai departe »
Kristen Stewart a simtit o legatura emotionala puternica cu Bella, personajul pe care il joaca in "Saga Amurg: Zori de Zi Partea 1", atunci cand a jucat scenele in care era insarcinata.
citeste mai departe »
Eva Longoria munceste de zor pentru a invata cum sa danseze sexy cu o bara de striptease. Actrita nu a fost pasionata de dansurile sexy in plan personal, dar acum este vorba de o sarcina de serviciu. citeste mai departe »