Cantareata americana Britney Spears a nascut marti, într-un spital din Los Angeles, cel de- al doilea copil , un baiat, informeaza revista People pe site-ul sau de Interne. Conform revistei People, copilul s-a nascut prin cezariana în dimineata zilei de marti. Purtatoarea de cuvant a cantaretei a refuzat, însa, sa confirme stirea.
Data nasterii bebelusului, al carui nume nu este cunoscut deocamdata, este foarte apropiata de cea a fratelui sau mai mare, Sean Preston, care s-a nascut pe 14 septembrie 2005, transmite Mediafax.
Sotul artistei, Kevin Federline , fost dansator care în prezent încearca sa se impuna în muzica rap, mai are doi copii dintr-o relatie anterioara, o fata în varsta de patru ani si un baiat în varsta de doi ani. Apropiatii cuplului sustin ca Britney Spears a cazut intr-o depresie adanca cauzata de indiferenta lui Kevin fata de ea.
Lindsay Lohan are din nou probleme cu legea. Angajata de la centrul de dezintoxicare pe care a atacat-o in urma cu cateva luni o da in judecata. Femeia sustine ca Lindsay a ranit-o si vrea cel putin 1 milion de dolari despagubiri. citeste mai departe »
Kristen Stewart a simtit o legatura emotionala puternica cu Bella, personajul pe care il joaca in "Saga Amurg: Zori de Zi Partea 1", atunci cand a jucat scenele in care era insarcinata.
citeste mai departe »
Eva Longoria munceste de zor pentru a invata cum sa danseze sexy cu o bara de striptease. Actrita nu a fost pasionata de dansurile sexy in plan personal, dar acum este vorba de o sarcina de serviciu. citeste mai departe »