"Barbatii in negru" revin pe marile ecrane. In "Men In Black 3", agentii J(Will Smith) si K (Tommy Lee Jones) se intorc in timp. Mergi sa vezi filmul din 25 mai si inscrie-te la concurs. Poti castiga.
Pe langă meseria de VJ MTV, Cristi este DJ la radio şi, mai nou, joacă în videoclipuri, fiind prezent în ultima lună în două clipuri. De la prestaţia din cel mai nou clip al Ramonei, în care Cristi susţine campania antidrog promovată de această producţie, vedeta MTV apare acum alături de simpaticele fete de la Wassabi în clipul piesei lor de debut.
Pentru clipul fetelor se munceşte încă pe platourile de filmare, însă piesa cu versurile create de Marius Moga este deja cunoscută de către public. Cristi a acceptat să apară în acest videoclip, cu toate că a fost nevoit să filmeze cu piciorul în ghips , situaţie la care s-a ajuns în urma unui , însă se pare că acest incident neplăcut nu a reuşit să-l ţină departe de activitatea intensă pe care vedeta o are zi de zi.
Pentru a fi la curent cu cele mai noi si importante stiri ale zilei, aboneaza-te la
Newsletterul sectiunii STIRI
Carismaticul Jamie Oliver, in varsta de 36 de ani este cel mai bogat maestru bucatar din lume, avand o avere de cateva sute de milioane de euro. citeste mai departe »
Cantaretul Mihai Sturzu, componentul formatiei Hi-Q a dezvaluit pentru emisiunea "Agentul VIP" ca se teme de Oana Zavoranu si o considera o persoana care poate face mult rau. citeste mai departe »