"Barbatii in negru" revin pe marile ecrane. In "Men In Black 3", agentii J(Will Smith) si K (Tommy Lee Jones) se intorc in timp. Mergi sa vezi filmul din 25 mai si inscrie-te la concurs. Poti castiga.
Revista germană "Stern" a dedicat Romaniei un serial de şapte episoade , dintre care unul prezintă povestea lui Cătălin Botezatu, "cel mai cunoscut ", după cum îl apreciază germanii. În interviul acordat, Bote povesteşte tot felul de detalii ale vieţii sale personale şi profesionale: faptul că este atras de actorie şi că a dat admitere la A.T.F, cum a devenit model şi cum l-a cunoscut pe celebrul creator Gianni Versace , care a fost mentorul lui, dar şi despre relaţiile cu femeile din viaţa sa. Chiar şi germnailor, Bote le-a declarat că pune mai mult accentul pe profesie, dar că ar renunţa la multe pentru fericirea în viaţa privată.
Pentru a fi la curent cu cele mai noi si importante stiri ale zilei, aboneaza-te la
Newsletterul sectiunii STIRI
Carismaticul Jamie Oliver, in varsta de 36 de ani este cel mai bogat maestru bucatar din lume, avand o avere de cateva sute de milioane de euro. citeste mai departe »
Cantaretul Mihai Sturzu, componentul formatiei Hi-Q a dezvaluit pentru emisiunea "Agentul VIP" ca se teme de Oana Zavoranu si o considera o persoana care poate face mult rau. citeste mai departe »