"Barbatii in negru" revin pe marile ecrane. In "Men In Black 3", agentii J(Will Smith) si K (Tommy Lee Jones) se intorc in timp. Mergi sa vezi filmul din 25 mai si inscrie-te la concurs. Poti castiga.
Începand cu data de 1 Februarie 2007, facturile pentru serviciile RCS & RDS aferente fiecărei luni vor trebui achitate în cursul lunii respective, informeaza un comunicat din partea companiei. Ca urmare a acestei modificari, modul de facturare pentru serviciile de televiziune prin cablu va fi similar cu cel folosit pentru serviciile de Internet, Telefonie şi Televiziune prin satelit – Digi TV.
In prezent RCS & RDS deserveste peste 1, 15 milioane de abonaţi pentru serviciile de teviziune prin cablu, 640.000 de abonaţi pentru serviciul RDS.Tel, peste 400.000 pentru serviciul de Internet broadband şi peste 500.000 de clienţi pentru Digi TV – televiziunea digitală prin satelit.
Pentru a fi la curent cu cele mai noi si importante stiri ale zilei, aboneaza-te la
Newsletterul sectiunii STIRI
Utilizatorii care vor sa conduca in siguranta, fara ca telefonul sa le distraga atentia, dar nu sunt amatori de casti Bluetooth, au acum la dispozitie Griffin SmartTalk Solar, un accesoriu mobil "pentru parbriz", cu incarcare solara. citeste mai departe »
IKEA ar putea lansa in curand o camera foto de carton, care foloseste doua baterii AA. Conceptul nu este o gluma, iar camerele au intrat deja in productie si au fost trimise presei ca obiecte promotionale. citeste mai departe »
Suita de programe Microsoft Office 15 va avea integrata o functionalitate cloud ridicata, arata un clip de prezentare ajuns online. Microsoft Office 15 va aduce utilizatorii cu un pas mai aproape de cloud, la lansarea sa, dupa Windows 8. citeste mai departe »